Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Fitness i trening werbalno-pamięciowy dla Seniorów 60+

Dodano 2 lipca 2024.

Z radością ogłaszamy start letniej edycji zajęć fitness i treningu werbalno-pamięciowego dla Seniorów 60+!

Fitness dla Seniorów

Nasze zajęcia fitness mają na celu poprawę ogólnej sprawności fizycznej, wzmocnienie mięśni oraz zwiększenie wytrzymałości. Program obejmuje ćwiczenia cardio, siłowe oraz stretching, dostosowane do możliwości każdego uczestnika. Regularne ćwiczenia pod okiem doświadczonej fizjoterapeutki z Ośrodka Rehabilitacji CEMICUS poprawią kondycję i samopoczucie, zapewniając bezpieczeństwo i efektywność treningów.

Ćwiczenia, ruch i aktywność na świeżym powietrzu to klucz do zdrowego i szczęśliwego życia. Nasze zajęcia to nie tylko szansa na poprawę kondycji fizycznej i funkcji poznawczych, ale także okazja do wychodzenia z domu, poznawania nowych osób i nawiązywania nowych znajomości. Wspólne ćwiczenia w grupie seniorów to idealny sposób na spędzenie czasu w przyjaznym i motywującym otoczeniu.

Trening Werbalno-Pamięciowy

W letniej edycji zapraszamy również na wyjątkowe zajęcia treningu werbalno-pamięciowego, które mają na celu stymulację funkcji poznawczych, takich jak pamięć, uwaga i zdolności językowe. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom i zadaniom, uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności mentalne i komunikacyjne, poprawiając pamięć, koncentrację i zdolności językowe w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Harmonogram Zajęć

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i wtorek, aż do 20 sierpnia 2024 r. To doskonała okazja, aby wzmocnić swoje funkcje poznawcze i zadbać o zdrowie w miłym towarzystwie!

Zarządzaj plikami cookies