Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Family Clinic na Mapie Przyjaznych Miejsc

Dodano 6 maja 2023.

Do projektu Mapa Przyjaznych Miejsc dołączyła przychodnia Family Clinic. Witamy w gronie naszych partnerów!

Family Clinic to specjalistyczna przychodnia lekarsko-fizjoterapeutyczna zlokalizowana w sercu warszawskiego Żoliborza. Oferujemy kompleksową pomoc prowadząc poradnie kilku specjalności: internistyczną, kardiologiczną, psychologiczną, pulmunologiczną, laryngologiczną, ortopedyczną, onkologiczną oraz dietetyczną. Oferujemy także konsultacje i zabiegi z zakresu okuloplastyki oraz szeroki zakres diagnostyki jak również zabiegi fizjoterapeutyczne.

Nasi lekarze i fizjoterapeuci to doświadczeni pracownicy warszawskich szpitali specjalistycznych, a także wykładowcy akademiccy i twórcy cenionych programów medycznych.

Dziedzinami którym poświęcamy szczególną uwagę są pulmonologia oraz szeroko pojęta kobiecość. W odniesieniu do pierwszej z nich – dostrzegamy problemy spowodowane zanieczyszczeniami powietrza, licznymi alergenami i szkodliwymi czynnikami. Nasza klinika pulmonologiczna  specjalizuje się w leczeniu bezdechu sennego, który bywa bagatelizowany, a nieleczony może doprowadzić

do komplikacji zdrowotnych. W dziedzinie chorób układu oddechowego wykonujemy: badanie spirometryczne, badanie bezdechu sennego, poligrafię, badanie polisomnograficzne.

Mówiąc o drugiej wyjątkowej specjalności wiemy, jak szczególny jest kobiecy organizm, który boryka się z wieloma przemianami na różnych etapach życia. Nasi lekarze i fizjoterapeuci działają w wielu wymagających dziedzinach – fizjoterapia uroginekologiczna (dna miednicy), fizjoterapia nietrzymania moczu, fizjoterapia kobiet w ciąży i połogu, rehabilitacja po mastektomii, profilaktyka osteoporozy, masaż kobido, pomoc psychologiczna – mających pomóc w pokonaniu trudności związanych ze zdrowiem, gorszym samopoczuciem i przełomowymi dla organizmu momentami.

Od początku działalności Family Clinic oferujemy fizjoterapię dorosłych i niemowląt z użyciem nowoczesnych technik i urządzeń.

Zdanie i opinie Pacjentów są dla nas najważniejsze, dlatego odpowiadamy na ich potrzeby i stale rozszerzamy naszą działalność o kolejne usługi medyczne.

Bardzo się cieszymy z nawiązanej współpracy. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie okazane Podopiecznym Fundacji.

Zarządzaj plikami cookies