Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Europejski Dzień Seniora

Dodano 20 października 2021.

Dziś obchodzimy Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji życzymy im wszystkim wielu lat życia w zdrowiu oraz mnóstwa ulubionych aktywności w otoczeniu kochającej rodziny. Drodzy Seniorzy, nie rezygnujcie ze swoich planów na życie, wręcz przeciwnie – właśnie teraz jest czas, aby robić to, co się kocha, spełniać swoje pasje i odkrywać nowe.

Seniorzy mają okazję do świętowania kilka razy w roku, bowiem 1 października przypada Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora, a dzisiaj – 20 października – Europejski Dzień Seniora. Wszystkim tym datom przyświeca wspólny cel – kształtowanie zmiany postrzegania starszych osób, sygnalizowania ich potrzeb i ambicji.

Jednym z celów działalności naszej Fundacji jest aktywizacja seniorów i wyjście im naprzeciw z ofertą zajęć, które realizujemy niemal codziennie. Zajęcia ruchowe, język angielski, fitness, trening werbalno-pamięciowy gwarantują nie tylko dobre samopoczucie, stymulację pamięci, ale także możliwość wyjścia z domu i zawarcia nowych, inspirujących znajomości.

Niedawno obchodziliśmy Światowy Dzień Osób Starszych, z okazji którego nasza Fundacja włączyła się pod koniec września w obchody Warszawskich Dni Seniora, zachęcając osoby starsze do prowadzenia zdrowego trybu życia, aktywności i dbania po latach pracy o swoje potrzeby.

Seniorzy, nie patrzcie na swoją metrykę, życiem należy się cieszyć każdego dnia i wierzyć, że ma się jeszcze wiele do zrobienia.

Zarządzaj plikami cookies