Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Etos Zdrowie – Mapa Przyjaznych Miejsc

Dodano 7 września 2021.

Mamy przyjemność przedstawić działalność kolejnego partnera, który przystąpił do naszego projektu – Przychodnię Rehabilitacyjną i Specjalistyczną „Etos Zdrowie”.

Przychodnia Rehabilitacyjna i Specjalistyczna „Etos Zdrowie” od 12 lat udziela porad zdrowotnych w zakresie rehabilitacji leczniczej.

Przez nasze Holistyczne podejście staramy się doprowadzić Pacjenta do pełnej sprawności i zdrowia. Każdy nasz Pacjent objęty jest indywidualnym planem leczenia, definiowane są cele które chcemy z pacjentem osiągnąć aby doprowadzić go do pełnego i trwałego zdrowia.

Koncentrując się w terapii na leczonym schorzeniu, patrzymy na reakcje całego organizmu Pacjenta. Korygujemy zakres wykonywanych zabiegów, w zależności od jego reakcji, w taki sposób, by możliwie szybko i skutecznie poprawić stan zdrowia pacjenta.

Prowadzimy także rehabilitację dla osób, które przeszły COVID-19 oraz dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności w warunkach domowych i ambulatoryjnie.

Działamy w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i udzielamy świadczeń nieodpłatnych pacjentom ubezpieczonym.

Zapraszamy również do odwiedzin strony internetowej: www.przychodniaetos.pl

Bardzo się cieszymy, że firma „Etos Zdrowie” podjęła z nami współpracę. Dziękujemy za zaangażowanie i okazane wsparcie podopiecznym Fundacji Sedeka.

Zarządzaj plikami cookies