Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Charytatywny turniej piłki nożnej dla Marleny

Dodano 9 sierpnia 2017.

W najbliższą niedzielę, 13 sierpnia, w Żdanowie odbędzie się impreza charytatywna, podczas której będzie przeprowadzona zbiórka publiczna na rzecz Marleny Król, naszej podopiecznej.

Główną atrakcją będą oczywiście rozgrywki meczów piłki nożnej, ale poza boiskiem także będzie się wiele działo! Popis żonglerki piłką zaprezentuje Michał Rycaj – dwukrotny mistrz świata Freestyle Football. Pokaz Fit and Jump i Zumby przedstawi Fitness Platinium Zamość. Będzie można podziwiać efektowne motocykle i ekskluzywne auta ślubne. Będą konkursy, atrakcje dla najmłodszych, a także stoisko ze smakołykami. Szczegóły na plakacie.

Wszystko to dla Marleny Król, która cierpi na dystrofię obręczowo-kończynową. Nasza podopieczna potrzebuje pilnie wsparcia finansowego, aby kontynuować leczenie i zatrzymać postęp choroby. Chora ma duży kłopot z poruszaniem się, a chciałaby być samodzielna i jak najmniej korzystać z pomocy innych osób. Jednym z jej marzeń jest po prostu wyjście na długi spacer ze swoim synkiem. Pomóż jej je spełnić!

Zarządzaj plikami cookies