Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Centrum TriVita – Mapa Przyjaznych Miejsc

Dodano 3 września 2021.

Mamy przyjemność przedstawić działalność kolejnego partnera, który przystąpił do naszego projektu. Dziś prezentujemy firmę Centrum TriVita.

Centrum TriVita w Porąbce prowadzi działalność zarówno w zakresie świadczenia usług opiekuńczych i pielęgnacyjnych, jak również rehabilitacyjnych osobom przewlekle chorym, niepełnosprawnym, po przebytych zdarzeniach neurologicznych oraz w podeszłym wieku.

Struktura oparta na trzech przenikających się wzajemnie filarach pozwala na zadowolenie wymagającego klienta, który pod jednym dachem może skorzystać ze wszystkich koniecznych przy jego dolegliwościach usług. Przebywający w Centrum Opieki mieszkaniec ma zapewnioną możliwość skorzystania z usług Centrum Rehabilitacji, a także wykonać komplet potrzebnych badań w Centrum Medycznym. Powierzanym pod opiekę osobom Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita oferuje jednak nie tylko kompleksową ochronę zdrowia, ale również zaktywizowanie intelektualne oraz ruchowe. Pacjenci mają możliwość poznania nowych znajomych i spędzania czasu w życzliwej atmosferze z uwzględnieniem opieki i rehabilitacji o najwyższym standardzie.

Szczegóły oferty na  stronie internetowej: www.trivita.pl

Dziękujemy za wsparcie podopiecznych Fundacji Sedeka!

Zarządzaj plikami cookies