Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Akcja „BigYellowFoot Virtual Run” dla Piotra

Dodano 5 grudnia 2016.

Impreza ma na celu wsparcie Podopiecznego naszej Fundacji (10108 – Grupa OPP – Piotr).

Organizator akcji BigYellowFoot Adventure Team tak przedstawia to wydarzenie na stronie FB.

„Już 11 grudnia na terenie całej Polski (i nie tylko) odbędzie się nietypowa akcja sportowo-charytatywna. Dokładnie o godzinie 11:00 wyjdziemy w różnych zakątkach kraju z domów i pobiegniemy w symbolicznym biegu dokumentując ten fakt w postaci krótkiego filmiku.

Wszyscy uczestnicy wystartują na dowolnie wybranej przez siebie trasie i przez 45 minut będą brać udział w akcji „BigYellowFoot Virtual Run”. Oprócz wspólnego motywowania się, wesprzemy w ten sposób Fundację Sedeka oraz Piotra Grądalskiego, który znalazł się w dramatycznej sytuacji życiowej (opis poniżej).

– Chcemy w ten sposób pomóc Piotrowi i jego synowi oraz ruszyć ludzi z kanapy. Nie jest istotna trasa biegu, ani tempo. Chodzi o to, żeby nie siedzieć w tym czasie bezczynnie na kanapie i docenić to, że można wyjść pobiegać. Niestety nie każdy tak może – tłumaczy organizator akcji – Prosimy wszystkich uczestników, żeby nagrali fragment swojego biegu na kamerki lub telefony i przesłali filmik na nasz adres. Ze zgromadzonych materiałów powstanie klip podsumowujący akcję. Liczymy na zaangażowanie biegaczy w całym kraju! – dodaje.

Piotr Grądalski był szczęśliwym mężem i ojcem do sierpnia 2012 roku. Wtedy uległ wypadkowi podczas rozładunku płyt marmurowych. W wyniku tego zdarzenia pan Piotr ma przerwany rdzeń kręgowy i jest przykuty do łóżka. Kilka tygodni po wypadku od pana Piotra odeszła żona, zostawiając 2-miesięcznego syna. Okazało się, że chłopiec ma autyzm. Pan Piotr jednak nie poddaje się, ale brak odszkodowania od pracodawcy nie pozwala mu na odpowiednią rehabilitację.

Dla wszystkich, którzy wezmą symboliczny udział w BigYellowFoot Virtual Run, prześlą filmik oraz potwierdzenie przelewu na konto Fundacji, organizator przewidział imienne dyplomy.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
KONTO FUNDACJI SEDEKA
Bank Citi Handlowy
35 1030 1508 0000 0008 1669 1036
Tytułem: 10108 – Grupa OPP – Piotr
Całość zebranej kwoty zostanie przeznaczona na rehabilitację Piotra!

W SKRÓCIE:
1) Wychodzimy z domu 11.12.2016 roku o godz. 11:00
2) Startujemy i biegniemy przez 45 min.
3) W trakcie biegu (lub w przerwie) nagrywamy krótki film dokumentujący nasz bieg i/lub pozdrowienia dla innych uczestników.
4) Wracamy i robimy przelew na konto fundacji Sedeka
5) filmik, potwierdznie przelewu oraz adres korespondencyjny wysyłamy na adres kontakt@bigyellowfoot.com

Gorąco zachęcamy do udziału w tej akcji!

Zarządzaj plikami cookies