Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

2 maja mija termin składania deklaracji podatkowych za 2021 rok

Dodano 24 kwietnia 2022.

Pozostał już tylko tydzień, aby rozliczyć się z fiskusem i przekazać 1% podatku wybranej Organizacji Pożytku Publicznego. W tym roku ostateczną datą jest 2 maja, ale nie warto czekać do ostatniej chwili.

Rozlicz się szybko i sprawnie korzystając z programu PITax online. Deklaracje PIT wypełniane przez podatnika w systemie PITax.pl online na naszej stronie zawierają już KRS Fundacji i są od razu przesyłane do Ministerstwa Finansów, a Ty na adres e-mail otrzymujesz urzędowe poświadczenie odbioru.

Jeśli chcesz wesprzeć podopiecznego Sedeki, w celu szczegółowym należy wpisać numer ewidencyjny, jego nazwisko i imię (nazwę Grupy).

Możesz także skorzystać z platformy e-PIT, na której znajdziesz gotową propozycję zeznania rocznego PIT, przygotowaną przez Krajową Administrację Skarbową. Można w niej wprowadzić zmiany (np. dodać ulgi lub KRS wybranej organizacji). Jeśli pozostawisz zeznanie podatkowe bez zmian – zostanie uznane za złożone z dniem 2 maja, a 1% podatku zostanie przypisany OPP, którą wskazałeś w ubiegłym roku.

Pamiętaj 1% pomocy to 100% mocy!

Zarządzaj plikami cookies