Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

2 maja mija termin rozliczenia podatku za 2022 rok

Dodano 26 kwietnia 2023.

Pozostał już tylko niespełna tydzień, aby rozliczyć się z Urzędem Skarbowym i przekazać 1,5% podatku wybranej Organizacji Pożytku Publicznego. W tym roku ostateczną datą jest 2 maja, ale nie warto czekać do ostatniego momentu.

Rozlicz się szybko i sprawnie korzystając z programu PITax online. Deklaracje PIT wypełniane przez podatnika w systemie PITax.pl online na naszej stronie zawierają już KRS naszej Fundacji i są od razu przesyłane do Ministerstwa Finansów, a Ty na adres e-mail otrzymujesz urzędowe poświadczenie odbioru.

Jeśli chcesz wesprzeć podopiecznego Sedeki, w celu szczegółowym należy wpisać numer ewidencyjny, jego nazwisko i imię (nazwę Grupy).

Możesz także skorzystać z platformy e-PIT, na której znajdziesz gotową propozycję zeznania rocznego PIT, przygotowaną przez Krajową Administrację Skarbową. Można w niej wprowadzić zmiany (np. dodać ulgi lub KRS wybranej organizacji). Jeśli pozostawisz zeznanie podatkowe bez zmian – zostanie uznane za złożone z dniem 2 maja, a 1,5% podatku zostanie przypisany OPP, którą wskazałeś w ubiegłym roku.

Pamiętaj  1,5% to realna pomoc, która poprawia komfort życia naszych Podopiecznych, umożliwia zakup leków, opłacenie kosztownych operacji oraz korzystanie z potrzebnej rehabilitacji i leczenia – w ubiegłym roku mogliśmy zrefundować wszystkie te wydatki na łączną kwotę 5 160 136,47 zł, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://sedeka.pl/chce-pomoc/przekaz-1_5-podatku

Zarządzaj plikami cookies