Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

1% podatku to nieocenione wsparcie podopiecznych

Dodano 11 marca 2022.

Trwa okres rozliczeniowy. Wierzymy, że nikogo nie trzeba przekonywać jak ważne jest przekazywanie 1% podatku na cele charytatywne.

Dzięki Waszemu wsparciu, nasi podopieczni tylko w lutym zrefundowali koszty leczenia i niezbędnych terapii na prawie 558 000 zł.

Właśnie dzięki wpłatom z 1% podatku nasz podopieczny Adam zakupił protezę modularną, Barbara korzystała z Hipoterapii, Kamil dokupił podnóżek do wózka inwalidzkiego, Max nosidło do podnośnika, a Adam wózek inwalidzki.

Julita podczas turnusu rehabilitacyjnego mogła uczęszczać na neuroterapię funkcji poznawczych, natomiast Wojtek i Natalia dzięki zebranym środkom mogli pojechać na turnus rehabilitacyjny, gdzie korzystali między innymi z pionizatora i innych intensywnych ćwiczeń fizjoterapeutycznych.

To tylko niewielka część kosztów, które refunduje Fundacja.

Niezmiennie, naszym najważniejszym zadaniem jest niesienie pomocy osobom chorym i z niepełnosprawnościami. Prowadzimy bezpłatne subkonta, refundujemy m.in. koszty leczenia, rehabilitacji, diagnostyki, zakupu leków, artykułów i sprzętu medycznego, ortopedycznego czy rehabilitacyjnego.

To wszystko dzięki 1% podatku!

Jeśli potrzebujesz wsparcia, środków na leczenie lub rehabilitację – skontaktuj się z nami: fundacja@sedeka.pl

Zarządzaj plikami cookies