Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

11288 - Więcek Edyta

Dane Grupy OPP:

Nr księgowy:
11288

Region:

Miasto:

Opis działalności:

Największe marzenie – wygrać zakład z rakiem o własne życie!

Mam na imię Edyta. Jeszcze w październiku 2016 roku bawiłam się wspaniale na ślubie mojej córki. Niespełna dwa miesiące później, w grudniu, postawiono mi diagnozę, która zwaliła mnie i moją rodzinę z nóg – nowotwór złośliwy jajnika. Pierwszy dzień przepłakałam licząc, że następnego obudzę się zdrowa. Niestety tak nie było. Tylko dzięki wsparciu najbliższych zrozumiałam, że nie mogę się poddać. Zaczęłam wierzyć, że z tą chorobą da się wygrać, jeśli tylko na swojej drodze spotka się dobrych ludzi i znajdzie się w sobie odpowiednio dużo siły. Od grudnia wszystkie inne sprawy zeszły na dalszy plan, musiałam także zrezygnować z ukochanej pracy – jestem kosmetyczką i uwielbiam kontakt z ludźmi. Niestety najczęściej rak jajnika jest diagnozowany dosyć późno ze względu na swoje nikłe objawy. Tak też było w moim przypadku. Tym bardziej załamałam się diagnozą, ponieważ rokowania dla tego nowotworu nie są dobre. Przeszłam 4 kursy chemioterapii i radykalną operację w marcu 2017 roku. Po niej miałam kolejne kursy chemioterapii. Do tej pory dochodzę do siebie, organizm jest jednak bardzo osłabiony. Pociesza mnie fakt, że niedługo przyjmę ostatnią (mam nadzieję) chemię. Jednak leczenie konwencjonalne jest niewystarczające. Chwytam się więc wszystkich możliwych metod alternatywnych, które pozwolą mi wielotorowo pokonać tę chorobę. Przez przypadek i łut szczęścia trafiłam na klinikę, w której takie leczenie jest możliwe. Jest to dosyć nowa metoda opracowana przez polskich naukowców i onkologów. Daje ona szansę na ogromny regres choroby i być może na całkowite wyzdrowienie. Jest ona jednak bardzo kosztowna.

Średni miesięczny koszt takiego leczenia wynosi ok. 10 tysięcy złotych. Bardzo trudne jest dla mnie proszenie o pomoc, zwłaszcza finansową. Pociesza mnie fakt, że mam dla kogo żyć – mam kochającego męża i wspaniałe dzieci. Wiem już jak to jest być mamą, za wszelką cenę chciałabym też móc być babcią. Liczy się więc dla mnie każde kolejne kilka lat życia. A wierzę, że może być ich znacznie więcej. W chorobie zdałam sobie też sprawę, jak bardzo chciałabym móc wrócić do codziennej pracy i do realizacji marzeń. Mam głęboką nadzieję, że jeszcze będzie to możliwe.

Założyłam się z rakiem i mam zamiar ten zakład wygrać. Pomoc Fundacji Sedeka jest dla mnie niewyobrażalnym wsparciem i na nowo napędza mnie do walki z chorobą. Już teraz chciałabym z góry podziękować Wam z całego serca za wszelkie okazane mi wsparcie!


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Sedeka

Alior Bank SA
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845 (aktualny numer konta do darowizn)
71 1060 0076 0000 3210 0020 7652 (poprzedni numer konta do darowizn)

Tytułem:
11288 - Więcek Edyta

***Dotychczasowe konto do wpłat darowizn w Banku Citi Handlowy o numerze
35 1030 1508 0000 0008 1669 1036 jest w trakcie likwidacji.***

Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
11288 - Więcek Edyta

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.