Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

11135 - Hać Agata

Dane Grupy OPP:

Nr księgowy:
11135

Region:

Miasto:

Opis działalności:

Nazywam się Agata Hać. Mam 51 lat. Jestem wieloletnim pracownikiem służby zdrowia, obecnie przebywam  na rencie.

Od kilku lat zmagam się z chorobą nowotworową, która pomimo mojej nieustannej walki atakuje mój organizm, moje ciało i umysł. Przeszłam kilka operacji, kilka cykli chemioterapii, radioterapię oraz kilkakrotnie naświetlanie Gamma Knife. W 2017 roku w kwietniu nastąpiło porażenie jednostronne lewej ręki i nogi, co znacznie utrudniło mi codzienne funkcjonowanie.

Całe moje leczenie, w szczególności leczenie chemioterapeutyczne było możliwe dzięki Państwa zrozumieniu i hojności. W trakcie leczenia trwającego 18 miesięcy otrzymałam 20 dawek leku Kadcyla, które w większości nie były refundowane przez NFZ. Płatnych dawek było 12, których koszt wynosi 215 tyś zł.  Bez przychylności mojej rodziny, przyjaciół, znajomych i ludzi dobrej woli nie byłoby mnie stać na tak kosztowne leczenie. Dlatego bardzo serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, za tę szansę i umożliwienie leczenia nowym lekiem, który zatrzymał proces chorobowy na kilkanaście miesięcy.

W chwili obecnej leczenie lekiem Kadcyla nie będzie kontynuowane, ponieważ w tej fazie choroby nie przynosi pożądanych efektów.

Walka z chorobą nowotworową to najtrudniejsze zadanie, które pojawiło się w moim życiu i któremu przyszło mi stawić czoło. Mój wrodzony optymizm motywuje mnie do życia i każdego dnia budzę się z siłą, aby sprostać temu niełatwemu zadaniu i nadzieją, że pokonam chorobę.

Walka z rakiem to wyzwanie dla mnie i moich najbliższych. Organizacja codziennej opieki i leczenia oraz prowadzenie codziennej rehabilitacji jest niełatwym i kosztownym zadaniem. W związku z pogorszeniem się mojego stanu zdrowia
i coraz większej utraty zdolności samodzielnego funkcjonowania potrzebuje 24-godzinnej opieki. Kontynuowana jest też rehabilitacja, która prowadzona w warunkach domowych, przy udziale fachowej opieki jest również odpłatna.

Wiele lat niosłam pomoc innym sumiennie wykonując zawód pielęgniarki – instrumentariuszki, gdzie obserwowałam każdego dnia w mojej pracy zmagania innych z chorobą. Widziałam z jakimi przeciwnościami stykali się na co dzień pacjenci. Teraz to także mój problem, który w tej fazie choroby jest również problemem finansowym. Zapewnienie 24-godzinnej opieki, zaangażowanie kilku fachowców w proces rehabilitacji oraz zakup leków, materiałów i środków higienicznych generują duże koszty.

Leczenie i rehabilitacja w dużej mierze są możliwe dzięki Państwa hojności, co daje mi szansę powrotu do zdrowia
i sprawności w stopniu umożliwiającym mi funkcjonowanie i dalsze życie.

Zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc finansową w dalszym procesie leczenia, opieki i rehabilitacji.

Za każdą pomoc z góry BARDZO DZIĘKUJĘ 

Agata Hać


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Sedeka

Alior Bank SA
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845 (aktualny numer konta do darowizn)
71 1060 0076 0000 3210 0020 7652 (poprzedni numer konta do darowizn)

Tytułem:
11135 - Hać Agata

***Dotychczasowe konto do wpłat darowizn w Banku Citi Handlowy o numerze
35 1030 1508 0000 0008 1669 1036 jest w trakcie likwidacji.***

Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
11135 - Hać Agata

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.