Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Zbiórka dla Małgorzaty Doroszkiewicz na siepomaga.pl

Na portalu siepomaga.pl rozpoczęła się internetowa zbiórka pieniężna pod nazwą „Mama, która umiera. Czy zdołamy uratować Gosię?” na rzecz Małgorzaty Doroszkiewicz – podopiecznej naszej Fundacji.

Małgosia ma 36 lat i od 1,5 roku walczy z chorobą nowotworową. Zaczęło się od złośliwego raka piersi z przerzutami do węzłów chłonnych, a na początku grudnia 2017 r. zdiagnozowano u niej guzy na wątrobie. Guzy tym razem są nieoperacyjne.

Małgosia i jej rodzina pokłada ogromne nadzieje w leczeniu szczepionkami dendrytycznymi w klinice w Niemczech. Szczepionki są indywidualnie przygotowywane, dzięki czemu, nie są tak inwazyjne jak chemioterapia. Wyselekcjonowane komórki są wszczepiane do organizmu w celu pobudzenia układu odpornościowego do walki z chorobą. Docierają do chorych komórek krążących w organizmie, aby zapobiec mikro przerzutom, niezwykle trudnym do wykrycia i wyeliminowania ich.

Terapia niestety jest bardzo kosztowna. Trzymiesięczna terapia szczepionkami dendrytycznymi to wydatek 17 tys. EUR, dlatego Małgosia pilnie potrzebuje wsparcia finansowego!

Pomóż Małgorzacie, udostępnij informację o zbiórce na jej rzecz na siepomaga.pl. Szczegóły na stronie: „Mama, która umiera. Czy zdołamy uratować Gosię?”.