Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Wyjątkowa konferencja Eco-Kobieta za nami

W sobotę, 28 stycznia, w naszym Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 odbyło się inspirujące wydarzenie dla kobiet, które inwestują w swój rozwój, chcą osiągnąć równowagę w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Tematem przewodnim spotkania było "Podróżując za zmysłami do równowagi”.

W dobry nastrój uczestniczki konferencji wprowadziła Monika Kowalczyk (Hasna) – body&sex coach, trenerka rozwoju osobistego, instruktorka tańca, tancerka, performerka. Monika rozbudziła ciała uczestniczek prezentując taniec brzucha i burleski.

Spotkanie uświetniły wspaniałe prelegentki: Alicja Malinowska, Renata Wrona, Iwona Centka, Renata Majewska, Jola Christol.

Na konferencji wystąpiła z mini-recitalem Anna Sokołek – absolwentka Wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Odbyła się debata z transmisją on-line o tym, czym są zmysły w życiu każdego człowieka. Debatę poprowadził Tomasz Słodki – dziennikarz, biznesmen oraz entuzjasta nowych technologii.

W przerwie można było podziwiać niezwykłe akcesoria modowe Tie art, biżuterię Emi Łach oraz sukienki polskiej firmy MAUA.

Małgorzata Penkala, pomysłodawczyni i organizatorka konferencji cyklu ECO-KOBIETA, po raz kolejny udowodniła, że jest idealną organizatorką.

Dziękujemy wszystkim Paniom za udział w wydarzeniu i zapraszamy na kolejne!